WCGC 2017 şampiyonu Form Laser Portekiz’de Türkiye’yi temsil...
Reklam

WCGC 2017 şampiyonu Form Laser Portekiz’de Türkiye’yi temsil edecek

Akaryakıt dağıtım sektöründe müşteri memnuniyetinin değişmez lideri OPET, spora olan desteğini sürdürüyor. OPET’in ana sponsorluğunu üstlendiği World Corporate Golf Challenge Türkiye 2017, Regnum Carya Golf & Spa Resort ev sahipliğinde gerçekleşti. Turnuvayı kazanan Form Laser takımı Portekiz Cascais’de düzenlenecek WCGC 2017 Dünya Finali’ne katılmaya hak kazandı.

03 Nisan 2017 - 16:22

 

Üst düzey izledi

 

Dünyanın en geniş katılımlı şirketler arası golf turnuvası olarak bilinen OPET World Corporate Golf Challenge – WCGC (Dünya Kurumsal Golf Turnuvası) 31 Mart – 2 Nisan 2017  tarihleri arasında Antalya Regnum Carya Golf & Spa Resort ev sahipliğinde National ve Carya sahalarında gerçekleştirildi. OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk ve OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca’nın da izlediği turnuvada, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticileri, sahada kıyasıya mücadele etti.

 

Kürsüye çıkanlar

 

Turnuvayı, Form Laser takımı adına mücadele eden Arzu Narin ve Oya Dağlı ikilisi toplamda 146 puan ile birinci olarak tamamlayarak Portekiz Cascais’de düzenlenecek WCGC 2017 Dünya Finali’ne katılmaya hak kazandı. OPET’in ana sponsorluğunu üstlendiği ve 30 katılımcı şirketin iki kişilik takımlarla temsil edildiği turnuvada Nida Cireli ve Sidar Yalçınkaya’dan oluşan Bodrum Genie takımı, 138 puanla ikinci olurken, Emrah Şimşek ve Hüseyin Alevkayalı’nın temsil ettiği Merit Royal takımı 137 toplam puanla üçüncü oldu.

 

RESİMALTI:

 

1’inci olan Form Laser takımından Arzu Narin ve Oya Dağlı'ya plaketini OPET Yönetim Kurulu Kurucu Başkanı Fikret Öztürk verdi.

 

Turnuvanın 2’nci olan takımı Bodrum Genie'den Nida Cireli ve Sidar Yalçınkaya'ya plaketlerini OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi Nurten Öztürk verdi.

 

3’üncü takım Merit Royal’den Emrah Şimşek ve Hüseyin Alevkayalı'ya plaketlerini OPET Genel Müdürü Cüneyt Ağca verdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fakülte binaları için 20 milyon liralık sözleşmeye, koronavirüs tedbirli imza töreni
Fakülte binaları için 20 milyon liralık sözleşmeye,...
'Stresi azaltmak için çiçek satın alın'
'Stresi azaltmak için çiçek satın alın'