Reklam

07 Halı Yıkama Kepez!

19 Kasım 2020 - 14:26

Kepez halı yıkama olarak bizce halı yıkama neden önemlidir?; Evimizdeki her şey zamanla kirlenmektedir duvarlar senede bir boyanır, badana yapılır. Oysa halılarımız her gün ayaklarımızın altındadır. Ayağımızda toz kir olsa halıya geçer. Sokaktaki tozu halı yutar elimiz kanasa halıya akar, çay kahve içsek halıya dökülür, çocuklar halıları daha çok kirletir ve sürekli halının üzerindedirler. Takım elbiseyi haftada bir, çorabı gömleği her gün yıkatmaktayız. Ancak bu kadar çok kullandığımız halılarımızı çok uzun zamanda temizlemekteyiz. Halıda olan mikrop evdeki hiçbir kullandığımız eşyamızda yoktur. En çok kirlenen halılarımız olmasına rağmen onları en az temizlemekteyiz. Bu yüzden halılarımızı daha sık ve daha özenli bir şekilde temizlemeliyiz.
Kepez halı yıkama olarak halılara nasıl bakım yapılır?; Kullandığınız halıların uzun süre güzelliğini ve dayanıklılığını koruyabilmesi için balkonda vurarak dövmemeliyiz. Elektrik süpürgesi ile sık sık tozunu almalıyız ve halının üzerine halıyı delebilecek veya halının havına iz yapabilecek cisimler koymamalıyız. Halımızın eşit şekilde eskimesi için yönünü değiştirmeli, üzerine bir şey döküldüğünde hemen müdahale etmeliyiz. Halılarımızı kullanmadığımız sürelerde rulo halinde saklamalıyız. Halıların temizliği ve lekesiyle alakalı sormak istediğiniz bir şey olursa Antalya halı yıkama firmamızı arayabilirsiniz. 0530 114 10 07
Kepez halı yıkama firması 07 halı yıkama size kalite sunar. Kalitesiz ürünlerin halı üzerinde bıraktığı sağlığa zararlı kalıntılar hesaba katıldığında veya gerek iş ahlakı, gerekse saygı kavramından uzak personel ile hizmet veren yerlerin çokluğu düşünüldüğünde halı yıkama hizmetinin asla ve asla alt tarafı halı yıkama düşüncesi ile yapılmaması gerektiğini anlamak güç olmamalı. Kaliteli hizmet için kaliteli işletme, kaliteli personel, kaliteli ürünler gerekmektedir ki kaliteli tesis için önemli bütçeler harcamak gerektiği gibi kaliteli personele ödenmesi gereken ücretlerde önemli maliyetler oluşturmaktadır. Bu pencereden bakıldığında hemen her gün posta kutularımıza bırakılan halı yıkama yeri reklamlarında ön plana çıkarılan ucuz fiyatla kaliteli hizmet mümkün mü? sorusunu kendimize defalarca sormamız gerekmektedir. Bizce kesinlikle mümkün. Ve bu hizmeti size sadece Antalya halı yıkama 07 sunar.
Siz de bu hizmeti almak ve kaliteyi deneyimlemek istersiniz değil mi?. Hemen bizi google’dan bulun veya 0530 114 10 07 nolu telefondan arayarak ayağınıza kadar sorunsuz hizmet alın!.
07 Halı yıkama’yı instagram’dan takip edin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmen atama bekliyor
Öğretmen atama bekliyor
Ağrı Kongresi ertelendi
Ağrı Kongresi ertelendi