Reklam

Antalyalı modacı uygulamalı anlatacak

Antalyalı moda tasarımcısı Burcu Kandemir, mart ayında düzenlenecek Antalya Fashion Week kapsamında, genç modacılarla ve moda tutkunlarıyla buluşacak

26 Şubat 2020 - 18:02

Antalya'da moda sektörünün nabzını tutan Antalya Fashion Week kapsamında ünlü modacılar, genç modacılarla bir araya gelecek. Antalya'nın yetiştirdiği modacı Burcu Kandemir, 7 Mart günü bir AVM'de gerçekleşecek 'Kendi gömleğini tasarla' atölyesinde tecrübelerini paylaşacak. Atölye çalışması, 'tarzını tasarıma dönüştürme zamanı' sloganı ile yapılacak. Etkinliğe beyaz gömleğini getiren katılımcılar Burcu Kandemir ile birlikle gömleğini yeni sezon trendlerine uygun bir şekilde dikiş ve baskı yaparak, yeniden tasarlamanın ayrıcalığını yaşayacak.

‘Güzel şeyler yaptık’

Moda haftası kapsamında bu tarz etkinliklerin önemini vurgulayan organizatör Eda Meltem Yılmaz, "İlkini 3 yıl önce yaptığımız Antalya Fashion Week ile kent için bir marka ortaya çıkarmayı hedeflemiştim. Antalya birçok güzelliği ile yurt içi ve yurt dışında tanınan bir şehir. 'Neden moda burada olmasın' diyerek çıktığımız yolda, güzel şeyler yaptık. Genç modacılarla ve moda severlerle ünlü modacıları bir araya getirmek, fikir ve bilgi alışverişleri yapmalarını sağlamak bizim için çok önemli. Burcu Kandemir, bu kentin moda dünyasına kazandırdığı önemli bir isim" diye konuştu.

DHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
PODOLSKİ’Lİ TANITIM
PODOLSKİ’Lİ TANITIM
Cinayetin faili barut izinden belirlenecek
Cinayetin faili barut izinden belirlenecek