Antalyalılara önemli uyarı!
Reklam

Antalyalılara önemli uyarı!

Antalya Ulaşım Koordinasyon Merkezi, bilgisi dahilinde Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası otobüslerde kart bakiyesi yetersiz bazı kişilerin bedava yolculuk yapmak için geliştirdikleri yöntemi kırmak için otobüslere uyarı yazısı astılar.

25 Nisan 2017 - 14:07

Antalya Ulaşım Koordinasyon Merkezi, bilgisi dahilinde Otobüsçüler ve Minibüsçüler Odası otobüslerde kart bakiyesi yetersiz bazı kişilerin bedava yolculuk yapmak için geliştirdikleri yöntemi kırmak için otobüslere uyarı yazısı astılar. Otobüsçüler Odasının hazırladığı ilanda “Kart bakiyem bitti, sizde varsa çekiverelim diye sizlerin iyi niyetini suistimal edenler, bunu alışkanlık haline getirmiş olan bazı vatandaşlar sizlerin parası ile ücretsiz yolculuk yapmaya başlamıştır. Bunlara izin vermeyiniz. Böyle kişileri araç kaptanına yönlendirme yaparak kart almalarını sağlayın” yazdılar. 

 

UKOME Daire başkanı Hülya  yaptığı açıklamada, Biz vatandaşlarımızın haklarını korumaya çalışıyoruz. Çünkü vatandaşlarımızın kendi kartları ile bir saat içinde aktarma yaptığında 1 lira kesiliyor. Ancak o vatandaşımız bu hakkını kart bakiyesi yetersiz kişi için kullandığı zaman,  başka bir aktarma yapacağı zaman yine tam parası kesiliyor. Kartını kullandıran vatandaşımız bu hakkını kaybettiğini bilmiyor” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahadır Öztürk  sezonu kapattı
Bahadır Öztürk sezonu kapattı
Kupa beyi beklemede
Kupa beyi beklemede