ASAT Hizmet İçin Toplandı

ASAT Hizmet İçin Toplandı

12 Ekim 2017 - 12:11

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürü  İbrahim Kurt, İlçeler İstişare toplantısının ikincisini düzenledi.

Hurma Atık su Arıtma tesislerinde düzenlenen toplantıda; ASAT Genel müdür yardımcıları, daire başkanları ve ilçe şube müdürleri hazır bulundu. Toplantıda İlçe müdürleri, sorumluluk sahalarındaki vatandaşın her türlü talep ve beklentisi, varsa mevcut sorunları ve bölge ile ilgili konularda Genel Müdür ve ASAT yetkilileri huzurunda bilgilendirme yaptılar. Çeşitli öneri, dilek ve şikâyetleri dile getirerek talepleri ilettiler.

ASAT yetkilileri de çalışmalar hakkında bilgilendirme yaparak; yakın, orta ve uzak hedefleri ve projeleri ortaya koydular. Böylece üzerinde konuşulan konularda çeşitli kademelerden birimler ve yetkililer genel müdürlük huzurunda verimli ve somut sonuçları olan bir toplantı gerçekleştirmiş oldular. Hedeflerin merkezinde ise Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel’in ortaya koyduğu misyon ve vizyon doğrultusunda özellikle vatandaşa kaliteli ve kalıcı hizmetlerin götürülmesi, sorunların yerinde takip edilerek çözüm odaklı projeler çıkarılması yer aldı.

Toplantıda; hizmet ve memnuniyetin önemi bir kez daha vurgulanarak her kademeden görüş ve bilgiler alındı. Periyodik toplantıların devam edeceği belirtildi.

Toplantı bitiminde Hurma Atık Su Arıtma tesisi, Daire Başkanı Ramazan Akın ve şube müdürü Münevver Ateş rehberliğinde gezilerek incelemelerde bulunuldu.

Bu haber 232 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Değişimin Ritmine Katıl!
Değişimin Ritmine Katıl!
Beyin sapındaki tümör patlayan minik Rümeysa yaşam savaşı veriyor!
Beyin sapındaki tümör patlayan minik Rümeysa yaşam savaşı...