AÜ’de Sağlık Turizmi Yöneticiliği Eğitimi verilecek
Reklam

AÜ'de Sağlık Turizmi Yöneticiliği Eğitimi verilecek

Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Turizmi ve Talassoterapi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (SATTMER) tarafından Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı düzenleniyor.Akdeniz...

01 Kasım 2019 - 10:40 - Güncelleme: 01 Kasım 2019 - 10:40

Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Turizmi ve Talassoterapi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (SATTMER) tarafından Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı düzenleniyor.
Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi dersliklerinde 25 Kasım-27 Aralık 2019 tarihleri arasında akademik personel tarafından verilecek eğitim kapsamında sağlık turizminin özellikleri, ülkemizde ve dünyada sağlık turizm politikaları, sağlık turizmi işletmelerinin yönetimi ile sağlık turizminde bilişim teknolojilerinin kullanımı konularında dersler katılımcılara aktarılacak. Ayrıca sağlık turizmine yönelik hizmet veren hastane, aracı kurumlar gibi yerlerde görev alacak kişilere işletmelerinin daha verimli ve etkin yönetilmeleriyle ilgili bilgiler verilecek.
Sağlık Turizmi Yöneticiliği Sertifika Programı eğitimi dört modülden oluşacak ve eğitim sonunda başarılı olan katılımcılara sertifikaları verilecek. Katılımcılar istedikleri eğitim modülünü ayrı olarak da alabilecek ve eğitim sonucunda katılım belgesi alabilecekler.
20 Kasım 2019 tarihine kadar başvuru yapılabilecek eğitimle ilgili ayrıntılı bilgiye http://sattmer.akdeniz.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.

Kaynak: İHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalyaspor, Başakşehir'e odaklandı
Antalyaspor, Başakşehir'e odaklandı
Antalyaspor, Başakşehir'e odaklandı
Antalyaspor, Başakşehir'e odaklandı