Başkan Böcek, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

07 Temmuz 2021 - 10:43 - Güncelleme: 07 Temmuz 2021 - 11:23

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu Ankara'da ziyaret etti.

Başkan Muhittin Böcek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki makamında ziyaret etti. Kılıçdaroğlu'na Antalya'da gerçekleştirdiği çalışmalar ve projeleri anlatan Başkan Böcek, kimseyi ötekileştirmeden, 'biz birlikte yaparız' anlayışıyla azim ve kararlılıkla çalışmalara devam ettiklerini ifade etti. Başkan Böcek, Kılıçdaroğlu'na hafta sonu düzenlenen CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanları Toplantısı ile ilgili de bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalyalılara sevgi ve selamlarını iletti.

BAKAN MUŞ'A ZİYARET

Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ankara temasları kapsamında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve Antalya Serbest Bölge A.Ş. Genel Müdürü Zeki Gürses ile birlikte Ticaret Bakanı Mehmet Muş'a, ziyarette bulundu. Başkan Böcek başkanlığındaki heyet, Ticaret Bakanı Mehmet Muş'a Antalya'da iş dünyasının sıkıntılarını anlatarak, görüş alışverişinde bulundu.

DHA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Araç alt geçidi üstünde intihar teşebbüsü
Araç alt geçidi üstünde intihar teşebbüsü
Antalyaspor Dergisi Eylül Sayısı Yayında
Antalyaspor Dergisi Eylül Sayısı Yayında