Başkan Ulutaş Şehit ve Engelli Anneleri Unutmadı
Reklam

Başkan Ulutaş Şehit ve Engelli Anneleri Unutmadı

Antalya'nın Kaş ilçesinde Anneler Günü nedeniyle yemek düzenlendi.Kaş'ta kaymakamlık ve belediye işbirliğinde Anneler Günü'ne özel yemek programı düzenlendi.

13 Mayıs 2019 - 23:10

Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen programa Kaymakam Ulaş Akhan, Garnizon Komutanı deniz yarbay Erçin Birsen, Belediye Başkanı Mutlu Ulutaş,, kamu amirleri, şehit aileleri ve yakınları, gaziler ve gazi yakınları ve davetliler katıldı. Kaymakam Ulaş Akhan etkinlikte yaptığı konuşmada, gün vesilesiyle tüm annelerin Anneler Günü'nü kutladığını söyledi.
Ramazan ayı, Engelliler Haftası ve Anneler Günü'nü aynı anda idrak ettiklerini belirten Kaymakam Akhan, "Özellikle burada şehit aileleri ve yakınlarına, gazilere ve gazi yakınlarına şunu ifade etmek istiyorum: Sizler bu memlekete, bu millete en değerli varlıklarınızı feda ettiniz. Bu nedenle size büyük minnet ve şükran borçluyuz. Ömür boyunca sizi sırtımızda taşısak, size olan minnet borcumuzu ödeyemeyiz. İnşallah bundan sonra da bu tür toplantılar münasebetiyle bir araya geleceğiz. Sizin her türlü sıkıntı ve ihtiyacınızda yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum." dedi.
Kaymakam Akhan, ilçedeki engellilerle ilgili projeler geliştirmek istediklerini kaydederek, bu projelerin daha da dikkatli incelenmesi ve uygulamaya geçilmesi için bu tür haftaların vesile olması temennisinde bulundu.
Başkan Ulutaş da "Bugün hem Ramazan hem de Anneler Günü. Dolayısıyla tüm annelerimizin Anneler Günü'nü tebrik ediyorum. Şehit annelerimize Allah'tan rahmet, gazi ve hayatta olanlara sabır diliyorum. Annelik önemli bir vazife. Evlat yetiştirmek, hayata hazırlamak zor. Tüm annelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Hepsini sevdiğimi buradan ifade etmek istiyorum." diye konuştu.

Kaynak: İHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Charles gözden çıkarıldı
Charles gözden çıkarıldı
Alkaya: Turizmde 50 milyar dolarlık beklenti vardı
Alkaya: Turizmde 50 milyar dolarlık beklenti vardı