Çevre Mühendisleri’nde Derya Ünver dönemi
Reklam

Çevre Mühendisleri’nde Derya Ünver dönemi

Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Derya Ünver seçildi.

03 Şubat 2020 - 15:34

Çevre Mühendisleri Odası Antalya Şubesi olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Derya Ünver seçildi. Ünver yaptığı konuşmada, “Seçim sürecini Antalya’nın geleneğine uygun olarak birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirdik” dedi.


2016-2018 döneminde Şube komisyon çalışmalarında yer alan ve 2018-2020 döneminde Şube Sekreteri olarak görev alan Ünver, 2016-2019 yılları arasında Antalya Kent Konseyinde ÇMO Antalya Şubesini temsilen Çevre Çalışma Grubu’nun başkanlık görevini üstlendi.Başkan Ünver yaptığı konuşmada, “ÇMO Antalya Şubemizin 4. Dönem Genel Kurulu ve seçim sürecini Antalya’nın geleneğine uygun olarak birlik ve beraberlik içinde gerçekleştirdik. 2020-2022 dönemi içerisinde, 2 yıl Şubemizi temsil edecek olan yeni Yönetim Kurulunu ve ÇMO Genel Merkez Yönetim Kurulunu belirleyecek olan delegeleri seçmiş olduk” dedi

 

‘Biz birlikte güçlüyüz’

Ünver konuşmasını şöyle sürdürdü: “4. Dönem Yönetim Kurulu; tüm üyelerimizin istek ve taleplerini dile getirebilecek, mesleki haklarımızın iyileşmesine katkı sağlayabilecek, bölgemizdeki çevre sorunlarına çözüm önerileri üretebilecek farklı yaş gruplarından, farklı alanlarda uzmanlaşmış ve ekip ruhunu kaybetmeden aldığı sorumluluğun bilincinde olan 14 kişilik uzman bir ekibin sinerjisi ile yoluna daha güçlü olarak devam edecektir.‘Biz Birlikte Güçlüyüz’ prensibiyle çıktığımız bu yolda Şubemize ve mesleğimize katkı sağlayacak tüm üyelerimizle işbirliği içerisinde projelerimizi gerçekleştirecek ve Çevre Mühendislerinin uzmanlık alanlarında tek söz hakkının Çevre Mühendislerine ait olması için üzerimize düşen tüm sorumluluğu yerine getireceğiz.

 

Bölgemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkı sağlamak için etkinlik alanımızda yer alan Antalya, Burdur ve Isparta illerinde yapılan ve yapılacak olan faaliyetlerin çevresel etkilerini mühendislik disiplini içerisinde değerlendirip, tüm paydaşlarla bir araya gelerek çevre sorunlarına çözüm önerileri üreteceğiz. Çevre bilincinin toplumun tüm kesimlerine kazandırılması için yoğun gayret göstereceğiz. Bizler ilkelerimizle, hedeflerimizle, azmimizle; mesleğimiz, meslektaşımız, ülkemiz ve hatta yaşadığımız bu gezegen için aldığımız eğitimin bizlere verdiği sorumluluğu ÇMO Antalya Şubesi çatısı altında yerine getirmeye devam edeceğiz. Bizlere inanan, destek veren tüm üyelerimize şükranlarımızı sunarız”

 

Hasret ÇELİK

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ÖSYM'den 'saat' uyarısı
ÖSYM'den 'saat' uyarısı
Aspendos heyecanı başlıyor
Aspendos heyecanı başlıyor