Demre Köşkerler-Kaş Dirgenler bağlantı yoluna asfalt

Demre Köşkerler-Kaş Dirgenler bağlantı yoluna asfalt

12 Ekim 2017 - 16:32 - Güncelleme: 12 Ekim 2017 - 16:40

Antalya Büyükşehir Belediyesi Demre’nin Köşkerler ve Kaş Dirgenler mahalleleri arası bağlantı yolunda asfalt hazırlığı yapıyor. Yol tamamlandığında Demre ve Kaş halkı rahat ve konforlu ulaşım yapacak.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Demre’nin dört bir yanında yol açma, asfalt dökme ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor. Bir ekip Yavu mahallesinde yol genişletme çalışmaları yaparken diğer bir ekip de Yatıkardıç yaylasında yeni yol açıyor. Kırsal alan ekipleri ayrıca Demre’nin Köşkerler ve Kaş’ın Dirgenler mahalleleri arasındaki bağlantı yolunda asfalt hazırlığı yapıyor. 24 kilometre uzunluğundaki yolun altyapı çalışmaları hızla devam ediyor.

KONFORLU ULAŞIM RAHATYOLCULUK

Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir de Demre Koordinatörü Veli Sertbaş ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi.

İsa Akdemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in talimatları doğrultusunda asfalt çalışmalarını gerçekleştirdiklerini belirterek “Yolumuz Demre’nin Köşkerler mahallesi ile Kaş’ın Dirgenler mahallesi arasında bağlantıyı sağlıyor. Şu an da yol üzerinde filler sıkıştırma çalışmalarına devam ediyor. Diğer yandan yolun astar asfaltı dökülmeye başlandı. Yolun tamamlanması ile halkımız güvenli ve konforlu ulaşım ile beraber daha rahat yolculuk yapacak” dedi.

Bu haber 324 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Değişimin Ritmine Katıl!
Değişimin Ritmine Katıl!
Beyin sapındaki tümör patlayan minik Rümeysa yaşam savaşı veriyor!
Beyin sapındaki tümör patlayan minik Rümeysa yaşam savaşı...