Manşet Medya Grubu’nu ziyaret eden CHP Kepez Kadın Kolları Başkan Adayı Filiz Duran, kadınlara yönelik projelerinden bahsetti. Ziyarette Manşet Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiçek, Duran’ın eşi Ahmet Duran ve Erol Erenler yer aldı. Kadınların toplumsal hayatta daha etkin bir rol almasını hedefleyen projeler geliştirdiklerini belirten Duran, “Kadınları kaynaştıracağız ve kültürel eğlenceler düzenleyerek partimizi sevdireceğiz. Bu sayede, kadınlar daha fazla bir araya gelecek ve mahallelerdeki sorunları daha rahat çözülecek” dedi.
ÇEVRESİNİ OLUMLU ETKİLEYECEK
Duran, sadece sosyal etkinliklerle sınırlı olmadığını vurgulayarak, “Projelerimizle kadınların hem sosyal hem de siyasi hayatta daha aktif rol almasını sağlamayı hedefliyoruz. Kadınların birlik ve beraberlik içinde hareket ederek yönetim yükünü hafifleteceğini düşünüyoruz. Partiye katılım sağlayan, birbirleriyle kaynaşan kadınlar, Türkiye'yi yönetmeye talip olan partimize büyük katkı sağlayacaklar. Kadınlar için gerekli eğitim ve destek programlarını da hayata geçireceğiz. Kadınlar bu süreçte daha fazla sorumluluk alarak, hem kendi yaşamlarını hem de bulundukları çevreyi olumlu yönde etkileyecekler. Partinin güçlenmesine ve Türkiye’nin yönetiminde daha etkin bir rol oynamasına katkı sağlayacak” şeklinde konuştu.
MURAT ESENTEKİN