ESKİ BİNA KREŞE DÖNÜŞECEK
Reklam

ESKİ BİNA KREŞE DÖNÜŞECEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ermenek Mahallesi'nde yeni binasına taşınan Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün Şirinyalı'daki eski binasının yeni eklenecek yapılarla kreş olarak hizmet vereceğini müjdeledi.

27 Ocak 2020 - 20:19

Muratpaşa Belediyesi, Şirinyalı Mahallesi'nde Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün eski hizmet binasını kreş olarak yeniden düzenleyecek. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, müdürlüğün Ermenek Mahallesi'nde yeni hizmet binasına taşınmasının ardından Antalya'nın en büyük yeşil alanına sahip kreşini hayata geçirmek için çalışmalara başladıklarını söyledi. Şirinyalı Mahallesi'nde bulunan eski hizmet binasının korunacağını ancak yeni eklemeler yapılacağını kaydeden Uysal, “Yeni kreşimizin, 1785 metrekare alanda tek katlı yapılmasını planlıyoruz" dedi.

3 bin metrekare yeşil alan

Kreşte, idari ve teknik birimlerin yanı sıra 3, 4, 5 yaş sınıf ve uyku odaları, revir, pedagog ve veli görüşme alanı, rehberlik birimi, oyun odası, çok amaçlı salon, yemekhane, açık oyun alanı bulunacağını sözlerine ekleyen Başkan Uysal, Muratpaşa'nın yeni kreşinin yaklaşık 3 bin metrekare yeşil alana sahip olacağını belirtti.

DHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Evini 2 gün üst üste yakan genci mahallede istemiyorlar
Evini 2 gün üst üste yakan genci mahallede istemiyorlar
Pandemi sürecinde ilk golf turnuvası
Pandemi sürecinde ilk golf turnuvası