ETİN JÖNÜ MR. ASADO İLE ANTALYA’DA
Reklam

ETİN JÖNÜ MR. ASADO İLE ANTALYA’DA

Özpınarların son projesi CASABA’da İşinsanı Sonay Yeşiltaş, Ayhan Uğuz ve ‘etin jönü’ Gürkan Şef’in ortaklığında Mr. Asado Burger'in açılışı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla yapıldı

17 Ocak 2020 - 17:48

Konyaaltı’nda bulunan CASABA’da, İşinsanı Sonay Yeşiltaş, Ayhan Uğuz ve Gürkan Şef’in ortaklığıyla Mr. Asado Burger’in açılışı yapıldı. Açılış kurdelesini ‘etin jönü’ olan Gürkan Şef ile Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kesti. Başkan Tütüncü’nün yanı sıra Büyükşehir ve Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Dilaver Tanık ve Antalya’nın önde gelen siyasetçileri ve işinsanları açılışta yer aldı. Kurdele kesiminin ardından Gürkan Şef konuklarıyla tek tek ilgilendi. İlgiden dolayı Gürkan Şef, memnuniyetini dile getirdi. Mr. Asado Burger’in diğer ortağı olan Sonay Yeşiltaş ise, açılıştan sonra misafirlerle ilgilenmeyi ihmal etmedi. Mr. Asado Burger ile ilgili kısa bir açıklama yapan Yeşiltaş, “Mr. Asado’nun 6. şubesini açmış bulunmaktayız. 7. şubesini Muratpaşa Lara tarafında açacağız” dedi.

Her şey taze kullanılıyor

Yeşitaş ayrıca kullanılan malzemelerle ilgili de bilgi verdi. Yeşiltaş, “Ekmeğimizden etimize, sebzemizden yan ürünlerimize hepsi taze bir şekilde kullanılıyor. Kesinlikle donmuş et kullanmıyoruz. Bizim amacımız burada ağırladığımız misafirlerimizi damak tadıyla mutlu etmek. Biz gereken özveriyi gösteriyoruz. Ayrıca biz bir ekip olarak işimizi severek yapıyoruz. Bunu da gelen misafirlerimiz çok iyi anlıyor. Burada tamamen bir aile ortamı var. Aldığımız tepkiler çok olumlu yönde. Antalya’ya yeni bir tat kazandırmaya geldik” dedi.

Mahsum ALTAŞ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaçak sigara imalatı  yapanlara operasyon
Kaçak sigara imalatı yapanlara operasyon
Konyaaltı yardım  eli uzattı
Konyaaltı yardım eli uzattı