Evlilik okulu açılıyor
Reklam

Evlilik okulu açılıyor

11 Temmuz 2019 - 13:40

Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nde evlenme hazırlığı yapan 18 yaş üzeri genç kadınları bilinçlendirip, evliliğe adaptasyonlarının sağlanması amacıyla ‘Evlilik Okulu’ açılacak

Manavgat Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi ‘Kadınlarımıza Evlilik Okulu’ projesi kapsamında 3 oturumdan oluşan kapalı grup çalışması yapacak. Evlilik Okulu’ndaki eğitimler Psikolog Hayriye Koşar tarafından verilecek. Evlilik Okulu’nda 18 yaş üzeri ve hiç evlenmemiş olmak şartı aranıyor. Evlilik Okulu’nun 1. oturumu 16 Temmuz 2. Oturum: 23 Temmuz 3.Oturum ise 30 Temmuz tarihinde yapılacak. Evlilik Okulu’na katılmak isteyenlerin Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi’nden başvuru ve kayıt yaptırabilecekleri belirtildi.

‘Her şey eğitimden geçiyor’

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, evliliğin insan hayatında atılacak en önemli adımlardan birisi olduğunu belirterek, “Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezimizde geleceğin sağlıklı ailelerinin temellerini atmaya çalışıyoruz. Her şeyin eğitimden geçtiğine inanıyoruz. Bu amaçla düzenlediğimiz Evlilik Okulu eğitimlerine evliliğe hazırlanan tüm genç kadınlarımızı bekliyoruz” dedi.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erol Bulut: "Futbolcularımızın Mehmetçiğimize selam göndermeleri çok doğal"
Erol Bulut: "Futbolcularımızın Mehmetçiğimize selam...
ATSO üyeleri 'Kişisel Verilerin Korunması' hakkında bilgilendirildi
ATSO üyeleri 'Kişisel Verilerin Korunması' hakkında...