HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, partisinin Antalya İl Başkanlığı’nın hazırlamış olduğu programlara katılmak üzere bugün Antalya’da olacak. Genel Başkan Yapıcıoğlu’nun programı ile ilgili açıklamalarda bulunan Antalya İl Başkanı Muhammet Şerif Durmaz, yoğun bir program gerçekleştireceklerini belirtti. Durmaz açıklamasında, “Seçim çalışmaları kapsamında yoğun çalışmalarımız sürüyor. Sayın Genel Başkanımız çeşitli temaslarda bulunmak, kimi görüşmeler gerçekleştirmek ve bazı ziyaretlerde bulunmak üzere 2 Mart Cumartesi günü Antalya ilimizde olacaktır. Hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Tüm ilçelerde adaylarının olduğunu ve bu adayların seçim çalışması için sahada olduklarını vurgulayan Durmaz, “Antalya il teşkilatı olarak tüm ilçelerde çalışmalar yapıyoruz. 19 ilçede bulunan belediye başkan ve meclis üyesi adaylarımızla değerli halkımıza hizmet etmeye muvaffak olmak için gayret gösteriyoruz. Bu açıdan Genel Başkanımızın Antalya ilimize yapacağı ziyaret hem teşkilatımıza hem de üyelerimizi moral olacaktır” diye konuştu. Yapıcıoğlu’nun, Antalya’daki programlarından sonra yarın Isparta’ya geçeceği öğrenildi. (Bülten)
SİYASET
Yayınlanma: 01 Mart 2024 - 11:43
HÜDA PAR Genel Başkanı Antalya'da
31 Mart 2024 Yerel Seçimleri ile ilgili ziyaret programlarına devam eden HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bugün Antalya’da olacak.
SİYASET
01 Mart 2024 - 11:43
İlginizi Çekebilir