Kaleiçi piyano sesiyle yankılandı
Reklam

Kaleiçi piyano sesiyle yankılandı

PİYANO sanatçısı Gülsin Onay, Antalya'nın tarihi semti Kaleiçi'nde düzenlenen 'Konak Konserleri' kapsamında hayranlarıyla buluştu. Kaleiçi'ndeki Kauçuk Otel'ndeki 'RE 22 Kültür Sanat...

11 Ocak 2020 - 15:50

PİYANO sanatçısı Gülsin Onay, Antalya'nın tarihi semti Kaleiçi'nde düzenlenen 'Konak Konserleri' kapsamında hayranlarıyla buluştu.

Kaleiçi'ndeki Kauçuk Otel'ndeki 'RE 22 Kültür Sanat Evi'nde sahneye çıkan Gülsin Onay, besteciler Fohann Sebastian Back-h'ın, Ludig van Beethoven, Ahmet Saygun, Frederic Chopin'in eserlerini seslendirdi.

Çok sevdiği Antalya'da bir kez daha sevenlerinin karşısında olmaktan mutlu olduğunu, gurur duyduğunu belirten Onay, Antalyalı hayranlarına unutulmaz bir akşam yaşattı. Onay, konser sonunda dakikalarca ayakta alkışlandı. Gülsün Onay, konser sonrası son albümünü hayranları için imzaladı, birlikte hatıra fotoğraf çektirdi.

Kaleiçi'nde 'Konak Konserleri'nin yaratıcısı Rengin Ekmekçioğlu, "Ülkemizin gururu değerli insan Gülsin Onay, bizleri kırmayıp Antalya'ya geldi, Kaleiçi'nde konuğumuz oldu, sevenleriyle bir kez daha buluştu, piyanosuyla bize keyifli dakikalar yaşattı. Kendisine ve salonumuzu dolduran müziksever dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

Kaynak: DHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Almanya, Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısını kısmen kaldırdı
Almanya, Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısını kısmen kaldırdı
Alanyaspor’a  15 oyuncu geldi
Alanyaspor’a 15 oyuncu geldi