Kepez Belediye Başkanı Tütüncü'den bayram mesajı

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Tütüncü'nün mesajı şöyle: "Sevgili Hemşehrilerim, Ramazan Bayramımız mübarek...

22 Mayıs 2020 - 10:35 - Güncelleme: 22 Mayıs 2020 - 10:35

KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı. Başkan Tütüncü'nün mesajı şöyle:

"Sevgili Hemşehrilerim,

Ramazan Bayramımız mübarek olsun. Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Huzur, neşe, umut, mutluluk kalplerimizden hiç eksik olmasın.

Rahmet, manevi kurtuluş ve bereket ayı olan Mübarek Ramazan'ı geride bırakarak Ramazan Bayramı'na kavuşmanın sevinç mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Allah tuttuğumuz oruçları, dua ve ibadetlerimizi kabul etsin.

Bayramlar, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli fırsatlardır. Bizler, bayramların vesile kıldığı kardeşlik ve yardımlaşma duygularını asırlar boyu içimize sindirmiş, karşılaştığı bütün sıkıntıları dayanışma ruhuyla bertaraf etmesini bilmiş köklü bir geleneğin mensuplarıyız.

Bu yıl Ramazanımızı ve Ramazan Bayramımızı, içinde bulunduğumuz Covid -19 salgını sebebiyle daha farklı şartlarda idrak ettik.

Devletimizin bu salgını ülkemizin en az zararla atlatması için aldığı tedbirlerle, milletimizin dayanışma ruhu ile verdiği desteklerle covid-19 mücadelesinde çok şükür çok iyi bir noktadayız. Açıkça ifade etmeliyim ki bu zorlu süreçte bu güzel ülkenin vatandaşı olmanın iftiharını yaşadık. Devletimizle bir kez daha gurur duyduk.

Bu bayram biraz değişik olacak. Sağlık olsun. Bayram sevinci kalplerdedir. Bunu bildikçe aramızdaki mesafelerin ne önemi var. Yeter ki gönüller bir olsun. Uzakları yakın eden imkanlarla bu bayram evlerimizden ulaşalım sevdiklerimize.

'Sağlıklı olana her gün bayramdır' derdi büyüklerimiz. Bu bilinçle gereksiz endişelere kapılmadan, pozitif bir enerjiyle başta aile fertlerimiz olmak üzere herkese bayram neşesini hissettirelim. Bayramı bayram edelim birbirimize.

Nice sağlıklı günlerde daha güzel bayramlara kavuşmayı diliyor, sevgiyle ve saygıyla bayramınızı tebrik ediyorum."

Kaynak: DHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DHA'nın 'Yangın Yeri' Sergisinde 5 Bin Fidan Dağıtıldı
DHA'nın 'Yangın Yeri' Sergisinde 5 Bin Fidan Dağıtıldı
Sokak ortasında fenalaşıp, öldü
Sokak ortasında fenalaşıp, öldü