KEPEZ ‘EVDE KAL’DI
Reklam

KEPEZ ‘EVDE KAL’DI

Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, geçtiğimiz günlerde, twitter hesabı üzerinden Antalyalılara ‘Evde kal’ mesajı verdi. Kepez halkı da bu mesaja karşılık, zorunlu olmadıkça evden dışarı çıkmadı. Vatandaşlar twitter üzerinden yaptıkları paylaşımlarla Tütüncü’nün çağrısına destek verdi

22 Mart 2020 - 18:36

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hükümet yetkililerin ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın 14 gün boyunca evde kal çağrısını sosyal medya hesabı üzerinden destek verdi. Twitter hesabı üzerinden evde kaldığını gösteren bir fotoğraf paylaşan Tütüncü, vatandaşlara evde kal çağrısında bulundu. Bu çağrı özellikle Kepez halkı tarafından karşılık buldu. Tütüncü’nün eşi Doktor Ayşe Tütüncü ve kızıyla paylaştığı fotoğrafının altına destek mesajları yağdı.  Vatandaşlar çektikleri videolar ve fotoğraflarla sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya hesaplarından evde okunan kitaplar, evde yapılabilecek sporlar, evde oynanabilecek oyunlar, ailece içilen kahveler ve çaylar paylaşıldı. ‘Evde Kal Antalya’ fotoğraflarının yerini kısa sürede binlerce video paylaşımı aldı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, koronavirüsle mücadele kapsamında  sosyal medya hesaplarından aile fotoğrafı ile ‘Evde Kal Antalya’ mesajı ile yaptığı paylaşım twitterda gündem oldu.

Destek paylaşımları

Başkan Tütüncü, Antalya ve Kepez’de yaşayan vatandaşların yaptıkları paylaşımları kendi sayfasında da paylaşarak, daha büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Öte yandan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü,  koronavirüs tehdidine yönelik önlemlerini iyice arttırdı. İlçede bulunan park, bahçe, sokak, otobüs durakları ve eczaneler dezenfekte ediliyor. Kepez Belediyesi ekipleri, mesailerinin büyük bir bölümünü sokakta vatandaşın sağlığı için harcıyor. Vatandaşların sağlığını ön planda tutan Kepez Belediyesi, diğer belediyelere de örnek oluyor.

Mahsum ALTAŞ

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
FTA Antalyaspor'da çalışmalar sürüyor
FTA Antalyaspor'da çalışmalar sürüyor
Kadın hentbolculardan 'Evde Kal Türkiye' çağrısı
Kadın hentbolculardan 'Evde Kal Türkiye' çağrısı