Kepez’in çocuklarına doğum günü kutlaması

Kepez'in çocuklarına doğum günü kutlaması

26 Şubat 2019 - 14:24 - Güncelleme: 26 Şubat 2019 - 14:25

Kepez Belediyesi, Spor Okulları'nda ve Etüt Merkezleri'nde eğitim gören çocuklar için doğum günü etkinliği düzenledi.


Binlerce çocuğa modern spor tesislerinde spor yapma imkanı sunan Kepez Belediyesi, Spor Okulları'nda ve Etüt Merkezleri'nde eğitim gören çocukların doğum günlerini de unutmadı. Kepez Belediyesi'nin geleneksel hale getirdiği doğum günü etkinliğinde bu ay Ocak ve Şubat doğumlu 244 çocuğun doğum günü kutlandı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, doğum günü etkinliğine katılarak çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Kepez'in çocuklarının çok değerli olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Spor ve eğitim alanında yapılan çalışmalarla çocuklarımızı yarınlara güçlü bireyler olarak taşımak istiyoruz" dedi.

Tütüncü çocuklarla şarkı söyledi


Kepezli çocukların sevincine ortak olmak için kutlamaya katıldığını belirten Tütüncü, "Çok sevdiğim ve değer verdiğim evlatlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz, onlar bizim geleceğimiz. Kendi çocuğumuza nasıl özen gösteriyorsak, Kepez'imizin çocuklarına da aynı şefkati ve özeni gösteriyoruz, göstermeye de devam edeceğiz." diye konuştu.

Tütüncü, konuşmasının ardından dev doğum günü pastalarını kestiği çocuklarla şarkı söyledi. Mini konser verilen ve palyaçoların gösterileriyle renklenen etkinlikte çocuklar gönüllerince eğlenme imkanı buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Böcek Milli sporcu Alperen Menç'i ağırladı
Başkan Böcek Milli sporcu Alperen Menç'i ağırladı
Antalya'nın tarımı 10 farklı dilde tanıtılıyor
Antalya'nın tarımı 10 farklı dilde tanıtılıyor