Reklam

Korkuteli Belediyespor'dan kaymakama ziyaret

KORKUTELİ Belediyespor Başkanı Muharrem Yavuz ve beraberindeki heyet Kaymakam Ömer Çimşit'i ziyaret etti. Korkuteli Belediyespor Kulübü Başkanı Muharrem Yavuz ve kulüp yöneticileriyle...

12 Ocak 2020 - 12:00

KORKUTELİ Belediyespor Başkanı Muharrem Yavuz ve beraberindeki heyet Kaymakam Ömer Çimşit'i ziyaret etti.

Korkuteli Belediyespor Kulübü Başkanı Muharrem Yavuz ve kulüp yöneticileriyle sporculardan oluşan heyet Kaymakam Ömer Çimşit'i makamında ziyaret etti. Kaymakam Çimşit, kulüp yönetimi, sporcular ve antrenörlerle tek tek tanışıp, başarı dileğinde bulundu. Kaymakam Ömer Çimşit, ilçede farkındalık yaratmak amacıyla kulübe bağışta bulunduğunu belirterek, ilçedeki herkesi kulübe destek olunması hususunda duyarlı olmaya davet etti. Kaymakam Çimşit, her konuda sporcuların ve kulübün yanında olduklarını kaydederek, "Her zaman Korkuteli Belediyespor Kulübüne sahip çıkmamız gerekiyor. İyi yolda ilerliyorsunuz. Sezonun ilk devresini de lider bitirdiniz. Sezon sonunda da şampiyon olarak BAL'a çıkarak Korkuteli'ne ve taraftara büyük sevinç yaşatacaksınız. Kulübe ilçe olarak bizler katkı verirsek daha da ileriye gideceğine inanıyorum. Bu konuda hemşehrilerimizi, Korkuteli insanımızı özellikle de iş insanlarımızı, esnafımızı, hayırseverlerimizi kulübe sahip çıkmaya davet ediyoruz. Sahip çıkmak her alanda olmalı. Hem maddi anlamda hem de manevi anlamda kulübe destek olmalıyız" dedi.

Kulüp Başkanı Muharrem Yavuz, desteklerinden dolayı Kaymakam Ömer Çimşit başta olmak üzere Belediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek'e, kulübe desteklerini esirgemeyen taraftara, esnafa teşekkür etti.

Yavuz, daha sonra Kaymakam Ömer Çimşit'e verdiği maddi destekten dolayı bağış makbuzunu takdim etti.

Ziyaret fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Kaynak: DHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAYDİ AKREP!
HAYDİ AKREP!
Muratpaşa mı Konyaaltı mı?
Muratpaşa mı Konyaaltı mı?