Manavgat'ta 5 uzman göreve başladı

Manavgat Devlet Hastanesi'nde, kadın doğum, kulak burun boğaz, kalp damar cerrahisi, üroloji ve dahiliye servislerinde 5 yeni uzman doktor göreve başladı.

24 Ocak 2021 - 13:45

Manavgat Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Çınar, hastanede yeni uzman doktorların göreve başladığını söyledi. Başhekim Çınar, Manavgat Devlet Hastanesi'nde uzman doktor kadro doluluk oranının yüzde 90 seviyesine geldiğini belirterek, "Hastanemize son bir ay içinde kadın doğum, kulak burun boğaz, kalp damar cerrahisi, üroloji ve dahiliye servislerinde atanan uzman doktor arkadaşlarımız hizmet vermeye başladı" dedi.


Başhekim Dr. Mehmet Çınar şunları söyledi:
"Hastanemize yapılan uzman doktor atamaları ile birlikte; şu an toplam 91 uzman doktor, 5 acil tıp uzmanı, 17 acil pratisyen hekimi ile birlikte toplam 860 personel ile hizmet yürütülmektedir. Son yapılan atamalar ile hastanemiz uzman doktor kadro doluluk oranı yüzde 90 seviyelerine ulaşmıştır. Hastanemiz mevcut sınıfına ve yatak sayısına göre olması gereken branş hekimlerinin tamamı mevcut olup, halkımıza hizmet vermektedir."


DHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Antalya iktidar merkezi olacak 
Antalya iktidar merkezi olacak 
'Patara kumu' çalan çeteye operasyon 
'Patara kumu' çalan çeteye operasyon