Milli takım kampına 10 oyuncu
Reklam

Milli takım kampına 10 oyuncu

Muratpaşa Belediyespor, 13 – 14 yaş grubu için Hentbol kız milli takım için Ankara'da düzenleyeceği gelişim kampına en fazla sporcu gönderen takım oldu. Muratpaşa'nın 10...

17 Ağustos 2019 - 11:20

Muratpaşa Belediyespor, 13 – 14 yaş grubu için Hentbol kız milli takım için Ankara'da düzenleyeceği gelişim kampına en fazla sporcu gönderen takım oldu. Muratpaşa'nın 10 hentbolcusu 21 – 24 Ağustos'ta düzenlenecek kampa katılacak.
Federasyon, 2005 – 2006 doğumlu kız hentbol milli takımı için Ankara'da düzenlenecek gelişim kampı kadrosunu açıkladı. 2 etap halinde düzenlenecek kamp programına farklı kulüplerde ter döken 95 sporcu davet edilirken kadın hentbolunda Türkiye'de bir ekol oluşturan Muratpaşalı hentbolcular, gelişim kampına en fazla sayıda sporcu gönderen kulüp oldu.
Muratpaşa'dan 10 oyuncu, 21 – 24 Ağustos'ta Ankara'da düzenlenecek 2'nci etap kampa katılacak. Kamp kadrosunda, Sümeyye Yılmaz, Yağmur Kayar, Türkan Aydın, Tuana Arslan, Tuğba Sungur, Seval Bozova, Sena Akbay, Tuana Yetgindağ, İremsu Uysal, Nursel İlayda Elfidan yer alıyor. Bununla birlikte Muratpaşa Belediyesi antrenörü Seçil Tut ise kampa misafir antrenör olarak davet edildi.

Kaynak: İHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kantinci esnafımız için önlem alınmalı
Kantinci esnafımız için önlem alınmalı
‘Genel merkezin Antalya adayı yok’
‘Genel merkezin Antalya adayı yok’