23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104’üncü yıldönümünü tüm Türkiye’de coşkuyla kutlandı. Atatürk Okulu’nun minikleri de anlamlı güne özel bir gösteri düzenledi. Beğeni yağmuruna tutulan gösteride öğrenciler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle andı. Gösterinin düzenlenmesinde emeği geçen okul yönetimi ve öğretmenleri de bu kutlu günün anlam ve öneminin öğrenciler tarafından daha iyi kavranması gerektiğinin bilincinde olduklarının altını çizdi. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün geleceğin umudu olan çocuklara armağan ettiği bu özel günün önemli olduğunu vurgulayan okul yönetimi, programın ve gösterinin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. (www.akdenizmanset.com.tr)
---
![](https://www.ilerigazetem.com/images/files/2024/04/6628c6f25d188.jpg)