Muratpaşa form tutuyor
Reklam

Muratpaşa form tutuyor

MURATPAŞA Belediyesi'nin, mahalle parklarından Karaalioğlu, Atatürk gibi kent parklarına ve spor salonlarına 18 ayrı noktada gerçekleştirdiği pilates ve aerobik ağırlıklı sabah sporu...

12 Ocak 2020 - 11:10

MURATPAŞA Belediyesi'nin, mahalle parklarından Karaalioğlu, Atatürk gibi kent parklarına ve spor salonlarına 18 ayrı noktada gerçekleştirdiği pilates ve aerobik ağırlıklı sabah sporu programıyla Muratpaşa form tutuyor.

Antalya'nın yaklaşık 500 binlik nüfusuyla en kalabalık ilçelerinden Muratpaşa'da belediyenin çocuk ve gençlerle birlikte yetişkinlere yönelik açtığı spor kursları devam ediyor. Sonbahar dönemi kapsamında açılan spor okulları yetişkin gruplar için 9 branşta gerçekleştiriliyor. Tenis, badminton, squash, yüzme branşlarının yanı sıra fitness, aerobik, pilates ve yogadan oluşan sabah sporu programı yoğun ilgi görüyor.

Kış soğuklarının kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle Çağlayan Mahallesi'nde bulunan Gazi Mustafa Atatürk Spor Salonu'ndaki derslere de katılım arttı. Saat 08.30'da başlayan ve 1 saat devam eden sabah sporu programına, güne zinde başlangıç yapmak isteyen, kilo verip daha sağlıklı bir yaşama kavuşmak ve yaşlılığa bağlı kas zayıflıklarının önüne geçmek isteyenlere kadar farklı yaş gruplarından Muratpaşa sakinleri katılıyor.

Kaynak: DHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GENÇLERE DEVLER TALİP
GENÇLERE DEVLER TALİP
Muratpaşa’da transfer
Muratpaşa’da transfer