Neyişçi’den Esen’e teşekkür
Reklam

Neyişçi’den Esen’e teşekkür

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, geçtiğimiz aylarda Konyaaltı Belediyesi Meclisi’nde aldıkları karar ile ÇYDD Antalya Şubesine tahsis ettikleri yerin hazır olduğunu bildirdi

04 Mart 2020 - 16:38

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) tarafından yürütülen Kardelenler Projesi’ne destek olmak isteyen Konyaaltı Belediyesi, 2019 Aralık Meclis Toplantısında alınan karar ile EXPO Parkı içerisinde yer alan ofisi ÇYDD’ye tahsis etti. Üniversiteli öğrencilerin ortaokul öğrencilerine ücretsiz ders verebileceği ofiste ÇYDD Yönetimi, çalışmalarına başladı.  Konyaaltı Belediyesi 2019 Aralık Ayı Olağan Meclisinde yerin tahsisi ile ilgili karar aldıklarını ifade eden Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Belediye olarak bu yer ile ilgili tüm hazırlıkları tamamladıklarını söyledi. Amaçlarının eğitimde fırsat eşitliği yaratmak olduğunu bu nedenle de öğrencilere yardım eli uzattıklarını dile getiren Başkan Semih Esen, ÇYDD’nin bu noktada gençlerle ilgili son derece başarılı çalışmalar yürüttüğünü belirterek, yer tahsisini uygun bulduklarını kaydetti.

‘Eğitim olmazsa olmazım’

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e teşekkür eden ÇYDD Antalya Şube Başkanı Ayşe Neyişçi ise şöyle konuştu, “Hakikaten öğrencilerimiz için burası sosyal anlamda çok güçlü, iyi bir yer olacak. Çünkü hem üniversiteye yakınlığı hem de öğrencilerimizin ders aralarında bile gelebilecekleri, karınlarını doyurabilecekleri burada eğitim alabilecekleri, derslerini çalışabilecekleri, kardelenlerimize de yardımcı olabilecekleri bir yer. Burada onları buluşturabileceğiz. Bu nedenle burası bizim için çok çok değerli. Konyaaltı Belediyemiz hakikaten öğrencilerimiz için eğitim adına, Antalya adına çok değerli bir şey yaptı burada. Çok teşekkür ediyoruz Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e ve bütün çalışanlarına. Bence Antalya çok güzel bir yer kazandı. Burası sadece ÇYDD’nin değil bütün Antalya’nın uğrak yeri olmalı. Herkes destek vermeli. Bu gibi yerlerin sayısı artırılmalı. Çünkü eğitim olmazsa olmazım. Bu nedenle şükran borçluyuz Konyaaltı Belediyemize.”  

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sokak ortasında babasının annesini öldürmesine tanık oldu
Sokak ortasında babasının annesini öldürmesine tanık oldu
Brüksel'den Eskişehir'e direkt uçuşlar başladı
Brüksel'den Eskişehir'e direkt uçuşlar başladı