‘NİYETİNİZ BOZUK ZEKANIZ DÜŞÜK’
Reklam

‘NİYETİNİZ BOZUK ZEKANIZ DÜŞÜK’

Antalyaspor Başkanı Öztürk, sosyal medyadan yaptığı açıklamayla gazetecileri, eski başkanlara ve taraftarlara yüklendi. Öztürk, “Niyetiniz bozuk, zekanız düşük, kibriniz fazla, çıkarlarınız var” dedi

13 Ocak 2020 - 20:35

Uzun zamandır ortalıkta gözükmeyen hatta yeni transfer Fedor Kudryashov’un imza töreninde de yer almayan Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk sosyal medyadan yaptığı açıklamalarla gündemi sarstı. Öztürk, “Ahh sizi gidi bir avuç küçükler. Sağlık nedenlerimden dolayı bir süre ortalıkta gözükmedim diye ortamı boş bulup hemen çıktınız meydana! Erken başladınız yine… Dozajı aştınız yine… Ama anlıyorum, çünkü biliyorum ki özünüz bu… Niyetiniz bozuk, zekanız düşük, kibriniz fazla, çıkarlarınız var… Çok kolay biliyorum, köşenizden, televizyon programınızdan, sosyal medyanızdan sallamak… Bir avuç insan sizi takip etse de işler iyi gitmeyince sallayın, hep haklı çıkarsınız tabi… Ama yapmanız lazım, çünkü kapasiteniz bu… Siz busunuz değişmezsiniz, ondan takmıyorum… Sinek vızıltısı gibi gelir geçersiniz… Çünkü küçüksünüz…” dedi.

‘Sevdanı ayakta tutan kişiyim’

Öztürk,  “Ben mi? Beni hala tanıyamadınız mı? Ben Ali Şafak Öztürk’üm! Kim olduğumu çok iyi biliyorum ve kendime güveniyorum. Bu ülkenin en fazla gelecek vadeden bireylerinden biriyim! Küçük beyninizle anlamasanız da, laf atsanız da; Sürekli gezmem lazım, çünkü işim bu! Tarihi konserler, organizasyonlar yapıyorum çünkü işime, şehrime, ülkeme olan artılarının farkındayım! Senin tırnağım olamayacağının senin gibi ben de farkındayım! Sevsen de, sevmesen de senin “sözde” sevdanı şu anda ayakta tutan en önemli kişiyim! Senin Başkanınım! Ama kırgın mıyım? Kırgınım! Arkadaşlarıma, yoldaşlarıma, kardeşlerime kırgınım. Çünkü kolay etkilendiniz yukarıdaki o ‘küçük’lerden… Ben, o İstanbul takımlarına meydan okuyan, görevi bırakırken ‘taraftar’ deyince gözleri dolan, hakkınızı savunmak için her şeyi yapan AŞÖ’yüm ve değişmedim! ‘Biz Antalyasporuzu en baştan söyledim ve kalbime yazdım! Unuttunuz mu yoksa önceki dönemleri? Menajerler tarafından yolunup iflasın eşiğine gelen, bazılarının elinde oyuncak olan, kamp parasını dahi ödeyemeyen o takımımızı unuttunuz mu? Peki benim geri gelmem için hepinizin yoğun çağrılarını? Başkan, düşeceksek de seninle düşelim demelerinizi? Sezon başında büyük, efsane başkandım peki ne oldu şimdi? Kredi 2-3 ayda bitti mi? Biz yolumuza devam ediyoruz! Cuma günü geçen senelerden kalan tüm oyuncu borçlarımızı da ödedik! Her yere yazmanıza gerek yok, transfer de yapacağız! Yeni harcama limitleri, puansal ve mali durumumuzla normalde nitelikli oyuncu getirmek neredeyse imkansız ama yaparsak yine biz yapacağız! Bu yarı dönemle birlikte transferde de bütün sorumluluk bende. Sevabıyla, günahıyla! Adresi siz de ben de doğru bilelim artık!” diye konuştu.

Ailenizi koruyun çağrısı

Öztürk son olarak şunları belirtti: Şimdi yeni, çok inandığımız, yakın olduğumuz bir hocamız ve ekibi var! Uzun dönemdir kulüpte olan, başarı getiren, karakterli ve transferle desteklenecek bir oyuncu grubumuz var! Çok ciddi maddi ve manevi destek veren, Antalya sevdalısı bir yönetimimiz var! Hiç bir zorunluluğu ve hiç bir getirisi olmadığı halde Antalya şehri için verilen sözlere inanıp, bütün sıkıntılara karşı bedenini taşın altına koymuş bir Fikret Öztürk ve Öztürk ailesi var! En son da sizi çok seven Ali Şafak Öztürk adında bir başkanınız var! Yani biz buradayız!Artık bütünleşip bir aile olduğumuzu hatırlayalım. Eğer biz bir aileysek ve bu ailenin babası, başkan olarak bensem, sizden isteğim şu olur: Ailenizi o ‘küçük’lere karşı koruyun!.”  

Mahsum ALTAŞ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Büyükşehir'den atık maske ve eldivenler için gri konteyner
Büyükşehir'den atık maske ve eldivenler için gri konteyner
Projeler duayla açıldı
Projeler duayla açıldı