Polisten sürücülere kandil simidi
Reklam

Polisten sürücülere kandil simidi

ANTALYA'nın Kumluca ilçesinde polis ekipleri yol uygulamasında durdurdukları vatandaşlara koronavirüs tedbirleri kapsamında uyarılarda bulunurken, Berat Kandili dolayısıyla da kandil simidi...

07 Nisan 2020 - 14:15 - Güncelleme: 07 Nisan 2020 - 14:15

ANTALYA'nın Kumluca ilçesinde polis ekipleri yol uygulamasında durdurdukları vatandaşlara koronavirüs tedbirleri kapsamında uyarılarda bulunurken, Berat Kandili dolayısıyla da kandil simidi ikram etti.

Kumluca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri koronavirüs tedbirleri kapsamında, yol uygulamasını sürdürdü. Durdurulan araçlardaki sürücülerden ehliyet ve kimlik bilgilerini alan ekipler, koronavirüsle ilgili de uyarılarda bulundu. Polisler, ilçenin giriş ve çıkışında yaptıkları uygulamada, sosyal mesafeyi koruyup, eldiven ve maske kullandı. Ekipler, yol uygulamasında Berat Kandili dolasıyla vatandaşlara da kandil simidi ikram etti.

İlçe Emniyet Müdürü Cemil Doğan, "Yol uygulamalarımızda sürücülerimize, Sağlık Bakanlığımızın virüs risk tarama hattı 184 dışında gelen aramalara itibar etmemelerini öneriyoruz. Vatandaşlarımızın iyi niyetini suistimal edenler var. Art niyetli kişiler virüsü bahane edip hırsızlık, dolandırıcılık ve diğer suçlara tenezzül ediyor. Vatandaşlarımızı bu konuda duyarlı olmalarına ve bu durumlarda mutlaka 112, 155, 156 nolu ihbar hattını mutlaka arasınlar. Sürücülerimize mübarek Berat Kandili dolayısıyla giderleri İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan tarafından karşılanan kandil simidi ikramında bulunuyoruz" dedi.

Kaynak: DHA
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TFF Yönetimi Süper Lig kararını verdi
TFF Yönetimi Süper Lig kararını verdi
Afrika sıcakları ve fırtına, narenciye ile zeytini vurdu
Afrika sıcakları ve fırtına, narenciye ile zeytini vurdu