Reklam

'Sarı Gelin' lansmanı MyMeating'te

Tüm müzik emekçilerine "Her şeye rağmen ayakta kalmayı başarmalıyız" demek için 'Sarı Gelin' şarkısını kendilerine has yorumları ile yeniden seslendirerek klip çeken Didem ve Çağlar, klibin lansmanını MyMeating'de yaptı

20 Temmuz 2020 - 22:04 - Güncelleme: 20 Temmuz 2020 - 23:00

Antalya gecelerinin sevilen sanatçılarından Didem ve Çağlar, yaklaşık 4 aydır süren Covid-19 pandemi döneminde tüm müzik emekçilerine 'Her şeye rağmen ayakta kalmayı başarmalıyız" demek için 'Sarı Gelin' şarkısını kendilerine has yorumları ile yeniden seslendirerek klip çekti. Klibin lansmanı ise MyMeating Et ve Kebap Restoran'da yapıldı. Sevenlerinin Didem ve Çağlar'ı yalnız bırakmadığı gecede 'Sarı Gelin' türküsünü seslendiren çift, mekanda bulunan diğer misafirlerin yanı sıra çevredeki vatandaşların büyük beğenisini kazandı.

Magazin gazetecileri de katıldı

Lansmana katılan magazin gazetecilerinin 'Neden bu türkü, neden bu proje?' sorusunu yanıtlayan Didem ve Çağlar, "Dünyada birçok ülkede söylenmesi ve evrensel bir kimliğe sahip olmasının yanı sıra heyecan verici hikayesiyle insan kalbinin derinliklerine işlemesi nedeniyle 'Sarı Gelin' türküsünü seçtik. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve özellikle müzik emekçileri için daha da zor geçen pandemi sürecinde 'Her şeye rağmen ayakta kalmalıyız' demek için projeye başladık. Ve bunu da başardığımıza inanıyoruz" dedi.

Haber Merkezi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RUSYA'NIN KARARI ÜRETİCİYİ SEVİNDİRDİ
RUSYA'NIN KARARI ÜRETİCİYİ SEVİNDİRDİ
ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYOR
ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANIYOR