SİİRTLİLER BULUŞMASI
Reklam

SİİRTLİLER BULUŞMASI

Antalya’da yaşayan ve farklı illerden gelen Siirtliler, Antalya Siirtliler Vakfı’nin düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi

09 Ocak 2020 - 19:30 - Güncelleme: 10 Ocak 2020 - 11:21

Antalya Siirtliler Vakfı, geçtiğimiz günlerde düzenlediği kahvaltı ile hemşehrileri buluşturdu. Kahvaltıda buluşan Siirtliler, Antalya’daki faaliyetlerinden ve ekonomiden bahsetti. Antalya Siirtliler Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Dilaver Tanık, özellikle masaları dolaşarak hemşehrileri ile tek tek ilgilendi. Aynı zamanda AK Parti Kepez ve Büyükşehir Meclis Üyesi olan Tanık’ın bu davranışı hemşehrilerini mutlu etti. Yapılan kahvaltının ardından kısa bir açıklama yapan Tanık, “Antalya’da yaşayan hemşehrilerim, bu şehir için ellerinden geleni yapıyorlar. Gerek sosyal yaşamda, gerekse de iş hayatında Antalya için olumlu şeyler yapmak için çabalıyoruz. Hemşehrilerime bu tavırlarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca etkinliğimize katılarak bizleri onurlandıran Teşkilat Başkanı Mehmet Aksu, Başkan Yardımcısı Nezir Erten, Yönetim Kurulu Üyeleri Bekir Kapar ve Suat Özkan’a teşekkür ediyorum” dedi.

Etkinlikler artacak

Tanık, “Bu tarz etkinlikler artacak. Bizler bir araya gelerek dayanışma içerisinde olacağız. Fikir alışverişinde bulunarak Antalya’ya ve ülkemize elimizden gelen katkıyı vereceğiz. Aramızda bulunan her arkadaşımız bu gaye içerisinde olduğunu bugün daha iyi anladım” diye konuştu. Konuşmanın ardından vakıf üyeleri ve Siirtli vatandaşlar hatıra fotoğrafı çekti.  

Mahsum ALTAŞ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu'ndan N'Sakala yanıtı
Alanyaspor Başkanı Çavuşoğlu'ndan N'Sakala yanıtı
 BAŞKAN ADAYI ARAS’TAN  GÖSTERİŞ VAR TEBİR YOK
BAŞKAN ADAYI ARAS’TAN GÖSTERİŞ VAR TEBİR YOK