Reklam

Supradyn

22 Temmuz 2019 - 13:14

Supradyn bir yaşam ve vitamin takviyesi olarak günlük hayatımıza dahil olmuş bitkisel bir üründür. Vücudumuz vitamin üretimi sağlamaz lakin vitaminler vücudumuz açısından oldukça önemli bir husustur. Daha sağlıklı bir yaşam, sindirim sistemi düzeni, hastalıklara karşı kalkan olan vitaminleri vücudumuzun temin etmesi yaşantımız için gereklidir. Gün içerisinde tüketilen besinler ile farklı değer vitaminlerini vücudumuza katmaya çalışsak da, yoğun bir yaşam daha fazla vitamin gerektirir. Bazen ihtiyacımız olan vitamini karşılayamayız ve besinler dışında daha kolay takviye sağlamamız gerekebilir. Bu konunun en büyük destekçilerinden biri de hiç kuşkusuz Supradyn olmuştur.

Supradyn Faydaları

Bu ürünün sadece vitamin takviyesi ile yetinmediğini, mineral değerlerinize de destek olduğunu belirterek geriye kalan pek çok faydasından bahsetmek istiyorum. Supradyn içeriğine göz atıldığı zaman A1,B1,B2,B6,B12,D ve K vitaminleri mevcuttur. Ürün içeriği oldukça zengindir. Bu içerik zenginliği vitaminlerle kalmayıp beta-karoten, folik asit, biotin, niasin, pantotenik asit ile desteklenmiştir. Minarel desteğinden bahsettiğimiz ürünün içerisinde kalsiyum, magnezyum, potasyum, klorür, bakır, demir, çinko, mangan, iyot, selenyum, krom, molibden bulunmaktadır. Tüm bunların yanı sıra ürün içeriğinde bir de Koenzim Q10 ile karşılaşmaktayız. İçerik yönünden böylesi zenginlik vücudumuz için öncelikle bağışıklık sistemini güçlendirmekle işe başlar. Olası hastalık ve rahatsızlıklar için tam bir koruma sağmaktadır. Kan dolaşımını ve beyindeki dopamin seviyesini yükseltirken vücudumuzun günlük telaşımız içerisinde daha aktif bir hale gelmesini sağlamaktadır. Az uyunan gecelerin, sağlıksız uykuların verdiği dirençsizliği ortadan kaldırır, enerji temini yaparken yorgunluk hissini yener. Özellikle sporcular için gerekli görülen enerji yüksekliğini sağlar. Öğrenciler ve çalışanlar için konstrasyon denetimi sağlar, ilgi ve odağınızı daha sağlam bir hale getirir. Özellikle öğrencilerin ders çalışmaları esnasından hafıza kuvvetlendirme fonksiyonu sayesinde büyük bir yardımcı rolündedir.  Stresi azaltmakta ve insanların mutluluk seviyelerini yukarı çekmektedir. Görme bozukluğu, cilt sorunu, diş problemleri gibi pek çok alanda da fayda sağlamaktadır.

Supradyn Ürünleri

Eczanelerden temin edebileceğiniz Supradyn ürünlerinin internet üzerinden alımını sağlayabilmeniz için güvenilir bir alışveriş sitesini olan https://www.recete.com/supradyn/ adresini tek tıkla ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bahadır Öztürk  sezonu kapattı
Bahadır Öztürk sezonu kapattı
Kupa beyi beklemede
Kupa beyi beklemede