Reklam

Ulusal İç Hastalıkları Kongresi Antalya’da

Ulusal İç Hastalıkları Kongresi'nin 22’incisi, 7-11 Ekim tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel ve Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecek.

21 Ağustos 2020 - 18:38

Ulusal İç Hastalıkları Kongresi'nin 22’incisi, 7-11 Ekim tarihleri arasında Titanic Deluxe Otel ve Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirilecek.

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Kerim Güler, derneğin, yıl boyunca yurt içi ve yurt dışında çeşitli kurslar ve etkinlikler yapmasının yanı sıra her yıl ekim ayında yaptığı Ulusal İç Hastalıkları Kongresi'nin 22’incisini, 7-11 Ekim tarihleri arasında  Titanic Deluxe Otel & Kongre Merkezi Belek, Antalya’da gerçekleştirileceğini açıkladı. Güler, “Bilimsel kongreler içinde en fazla ilgi çeken ve katılımcı sayısı her yıl artan kongremize bu yıl da 3250’yi aşkın sayıda hekim arkadaşımızın katılımını beklemekteyiz” dedi

Vaka tartışmaları

Güler, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Kongremizde İç Hastalıkları kliniklerindeki çok önemli ve ilgi çeken konuların yanı sıra, kronik hastalıklara yaklaşım ile birlikte tıptaki yeni gelişmeler gözden geçirilecektir. Konuşma konuları titizlikle ve güncel ihtiyaçları karşılayacak şekilde bir komite tarafından oluşturulmuştur. Son dört kongremizde başlattığımız “vaka tartışmalı oturumlar” bu yıl da sürecektir. Çok ilgi gören bu oturumlarda olgu temelli bir tartışma ortamı oluşturarak çözümler bulunmaya çalışılacaktır.

Deneyimli konuşmacılar

Organizasyon komitesinin önceliği, katılımcılara geniş konu ve alanlarında deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır. Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret ettik Son gelişmelere ilişkin konferanslar, iç hastalıklarında kanıt-hastalık ilişkisi oturumları, klinik ve laboratuvarlardaki güncel konuları içeren sempozyumlar programın ana başlıklarını oluşturacaktır.

Önceki yıllarda kongrenin yanı sıra kurslarımıza olan yoğun ilgiden güç ve cesaret alarak bu yıl da kongremizden bir gün önce hekimlik pratiğinize ve güncel uygulamalarınıza yardımcı olacağını düşündüğümüz kurslar düzenlemekteyiz. Sınırlı sayıdaki katılımcının yer alacağı bu kurslarda kursiyerler uzman hocalarımızla interaktif bir eğitim imkanı bulacaktır.

Her yıl gönderdiğiniz özenle seçilmiş konularda titizlikle hazırlamış bildiriler ve klinik uygulamalar sırasında karşılaştıklarınız ilginç öğretici vakalarınızın kongremizin bilimsel içeriğine katkısı büyüktür” 

Gamze KÖKTAŞ

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Patara’yı gezdiler  
Patara’yı gezdiler  
Duvarı aslına uygun yapıldı  
Duvarı aslına uygun yapıldı