Vefa Destek Grubu yanınızda
Reklam

Vefa Destek Grubu yanınızda

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 65 yaş ve üstü vatandaşlar için Vefa Destek Grubu oluşturulduğunu belirterek, "65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı ve desteğe ihtiyacı olan Kepezlilere bir telefon kadar yakınız. Desteğe ihtiyacı olan tüm hemşehrilerimizin 7 gün 24 saat emrindeyiz" dedi

23 Mart 2020 - 20:38

İçişleri Bakanlığı tarafından 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara "Sokağa çıkma sınırlaması" getirilince, yayınlanan genelge doğrultusunda 81 ilde 'Vefa Sosyal Destek Grubu' oluşturuldu. Valilikler bünyesinde, İl Emniyet Müdürlüğü, Jandarma, AFAD, Kızılay ve yerel yönetimlerden oluşturulan Vefa Sosyal Destek Grubu, 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı olan vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesini koordineli bir şekilde üstlenecek. Kepez Belediyesi de ilçede bulunan 65 yaş ve üstü, kronik rahatsızlığı olan vatandaşların mağdur olmaması için gerekli önlemleri aldı.

'Hemşehrilerimizin emrindeyiz'

Yardıma ihtiyacı olan hemşehrilerinin yanı başında olduklarını dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Devlet kurumlarımızla güçlerimizi birleştirdik. Vefa Destek Grubu ile Kepezlilere bir telefon kadar yakınız. Belediye olarak konuyla ilgili gerekli tedbirlerimizi aldık. Sokağa çıkmayan 65 yaş üstü büyüklerimizin, kronik rahatsızlığı olanlarla her türlü desteğe ihtiyaç duyan tüm hemşehrilerimizin 7 gün 24 saat emrindeyiz" dedi. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlar, 112- 155- 156 ile Kepez Belediyesi'nin (0242) 310 58 58 numaralardan destek çağrısında bulunabilecek.

DHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Stresi azaltmak için çiçek satın alın'
'Stresi azaltmak için çiçek satın alın'
'Antalya, hem Türkiye'yi, hem dünyayı doyuruyor'
'Antalya, hem Türkiye'yi, hem dünyayı doyuruyor'