Ailelerin yeni buluşma adresi Atatürk Parkı Sosyal Tesisi

Ailelerin yeni buluşma adresi Atatürk Parkı Sosyal Tesisi

06 Aralık 2017 - 10:38

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent yaşamına hareket getiren sosyal tesislerine bir yenisini daha eklediği Atatürk Parkı Sosyal Tesisleri kısa sürede ilgi odağı oldu.

Misafirlerini ağırlamaya başlayan EKDAĞ A.Ş sosyal tesisi deniz manzarası, uygun fiyatlı menüsüyle Antalyalıların büyük beğenisini kazanıyor.

Lara Plajı ve Düden Park Balık Çarşısı sosyal tesisleriyle Antalyalıların vazgeçilmezi olan Büyükşehir Belediyesi EKDAĞ A.Ş,  yeni sosyal tesisi ile de Antalya’ya yeni bir çekim merkezi vatandaşların aileleriyle huzur içinde buluşacağı yeni bir adres kazandırdı. Antalyalı vatandaşlar da memnuniyetlerini sosyal medya üzerinden dile getiriyor. Sosyal tesisi ziyaret eden Antalyalılar, “Atatürk Parkı içine açılan Sosyal Tesisler için Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne çok teşekkür ederiz hizmet kalitesi mükemmel” ifadelerini kullanıyor.

Muhteşem Akdeniz manzarası, lezzetli menüleri, uygun fiyatları ve kaliteli hizmeti ile  fark yaratan tesis, özelikle, hafta sonu sabahlarının vazgeçilmez lezzetleri açık büfe kahvaltı konsepti yoğun ilgi görüyor.

Bu haber 2556 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • mehmet murat özaydın
    2 ay önce
    hiç bir yerde afişi, tanıtımı yok...yaptıklarınızı kıymet bilmeyen Antalya halkının gözüne gözüne sokmazsanız, afişlerde tanıtmazsanız sonunuz 2009 gibi olur ve biz Antalya sevdalıları çok üzülürüz sayın başkanım...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tour Of Antalya, heyecanı başladı
Tour Of Antalya, heyecanı başladı
Tour of Antalya, Korkuteli etabıyla başlıyor
Tour of Antalya, Korkuteli etabıyla başlıyor