Antalya’da yeni diş merkezi
Reklam

Antalya’da yeni diş merkezi

İlk olarak Ankara’da kurulan Dentapol 23 Nisan’da büyük bir açılış yaparak kapılarını Antalya’ya açtı. Yoğun bir katılımcının bulunduğu açılışta Klinik Yöneticisi Mehmet Altunbaş ve Dt. Yalçın Genç misafirlerini kapıda karşılayıp tüm gün boyunca ilgilendiler.

25 Nisan 2017 - 14:08

Antalya’nın Lara bölgesinin ihtiyacı olan özel diş merkezine sonunda kavuştu. Lara bölgesinde Güzeloba Mahallesi, Barınaklar Bulvarı üzerinde 3 katlı Dentapol Diş Merkezi bu günden itibaren hasta kabul etmeye başladı. 

 

Dentapol Klinik yöneticisi Mehmet Altınbaş, 6 diş ünitesi var. Dt. Yalçın Genç; “Antalya için en iyisini yapmaya çalışıyoruz burası çok güzel ve önemli bir yer her insan bizim için önemli ve özeldir’’ diyerek yeni gelişen teknoloji ile artık nasıl güleceğimizi belirleyebildiğimizi ve dijital gülüş tasarımından bahsetti. ‘’Dijital Gülüş Tasarımı; Sadece dişlerin değil çevre dokuların ve yüzün de değerlendirilerek; hastaya ortaya çıkacak sonucun hastanın kendi üzerinde gösterilmesi anlayışına dayanmaktadır.” dedi. 

 

Dt. Genç, “Bu yöntem hasta-hekim ve teknisyenin koordinasyonunu sağlayarak kötü sürprizlerin meydana gelmesini önlediği gibi hastaya deyim yerindeyse "test sürüşü" imkanı verir. Vizajizm gibi yeni konseptlerle bir araya gelerek hastanın yüzüne ve psikososyal durumuna en uygun görüntüye kavuşmasını sağlamaktadır. Dijital gülüş tasarımı için sizin; stüdyo kalitesinde fotoğraf ve videolarınız alındıktan sonra bu veriler üzerinde çalışılır. Doktorunuz size final tedavinizi bilgisayar ekranında değil ağzınızda gösterir, yeni olası halinizle fotoğraflarınız ve videolarınız alınarak sizinle paylaşılır.’’ Dedi. Mehmet Altunbaş ise ‘’Antalya güzel bir yer buraya layık olup işimizi hakkı ile yapmaya çalışıyoruz. Gelen her hasta bizim için aynı değerlere sahip. Herkese istediği gülüşü istediği hizmeti vermek için buradayız.’’ dedi.  Gamze KÖKTAŞ

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
En iyi illerin başındayız
En iyi illerin başındayız
Gömbe cazibe merkezi oldu
Gömbe cazibe merkezi oldu